Facebook'ta takip et.Twitter'da takip et. Abone Ol!
Yıldızlar Türkiye'ye Akacak
Magazin
2020-05-06 20:31

Yıldızlar Türkiye'ye Akacak

Hollywood yıldızları Türkiye'ye gelmek için sabırsızlanıyor!

Türk asıllı Sean GK X - The End Time adlı filmi Türkiye'de çekecek. Bunun için hazırlık yapan ünlü yönetmen heyecanlı olduğunu belirtti.

 

Koronavirüs nedeniyle çekimleri iptal edilen  X- The End Time filmi Türkiye'de çekilecek. Sean GK'in yönetmen koltuğuna oturacağı filmde Yüzüklerin Efendisi' filminin başrol oyuncusu Elijah Wood'un yanı sıra Jessica Morris, Robert La Sardo, Mike Ferguson, Jalal Jamal, Tiffany Rose, Barry Allan Onody, Lainee Rhodes, Kylin Kalani ve Wilma Elles gibi dünyaca ünlü birçok oyuncu yer alacak. Bu nedenle film çekimleri boyunca oyuncular İstanbul'da kalacak. Filmin çekimleri tahmini Kasım ayında izinler tamamlanınca başlanacağı öğrenildi.

yüzüklerin efendisi başrol Jessica Morris Türkiye'ye ilk gelişi olacağını, kısa araştırmasının ardından Türkiye'nin doğal güzelliklerine aşık olduğunu ve yemeklerini de çok merek ettiğini bildirdi.

Seak GK ise filmin serisi olabileceğini ve Türkiye'de çekileceğinden heyecanlı gururlu olduğunu belirtti. Ayrıca filmin serisinin olabileceğini de hatırlattı. Türk oyuncularla da halen bazı görüşmelere devam ettiğini de açıkladı.


Bu haber 305 kez okundu.

                                                   7 + 3 = ?

HAVA DURUMU

ANKARA

SON YORUMLAR

ANKETLER

Haber sayfamızda Kaza Rüşvet Cinayet Hırsızlık Terör haberleri yoktur. Sizce olmalı mı.?

Haber Scripti V5 © 2020 | İzinsiz ve Kaynak gösterilmeden kullanılamaz

Espower Bilisim