Facebook'ta takip et.Twitter'da takip et. Abone Ol!
Ünlü şarkıcı kovit 19'a yakalandı
Magazin
2020-03-29 15:07

Ünlü şarkıcı kovit 19'a yakalandı

Amerika'da yaşayan Demet Sağıroğlu koronavirüse yakalandı!

90'lı yılların parlak isimlerinden biri olan Demet Sağıroğlu, koronavirüsten tedavi gördüğünü hayranlarıyla paylaştı. Ünlü şarkıcı çevresindeki herkesin testlerinin pozitif çıktığını kendisinin henüz yapmadığını ancak belirtilerin olduğunu ve izole edildiğini belirtti.

 

Amerika'da ikamet eden Demet Sağıroğlu'na koronavirüs şoku! Şarkıcı çevresindeki herkesin test sonuçlarının pozitif olduğunu sosyal medya hesabından bir yazı yazarak paylaştı.

demet sağıroülu koronavirüs

Kendisinin de belirtiler yaşadığını söyleyen Sağıroğlu, ABD'de işlerin kötüye gittiğini vurguladı. Şimdilik evde izole edildiğini belirten şarkıcı işte şu açıklamaları yaptı:

"Gazetelerde çıkan haber yüzünden beni merak eden sevgili aileme, dostlarıma, sevdiklerime, zaman zaman bana ulaşamayanları cevapsız ve merakta bırakmamak için yazıyorum bu yazıyı. ( maalesef tam bu zaman da telefon bazı applicationlari, her şeyi siler oldu Whatsapp dahil) Evet, New York'ta durumlar kötü. Ben de 10 gündür hastayım. Ama endişelenmeyin lütfen. Çevremizde bir çok kişinin testi maalesef pozitif çıktı ve bütün belirtileri; yüksek ateş hariç ben de geçirdim, geçiriyorum.

demet sağıroğlu

Az ateşim var hep var. Bu virüs ilginç bir canlı, herkeste farklı semptomlar olduğunu da duyuyorum. Test yaptırmadım.Ve sanırım 4-5 gün ağır geçirdikten sonra, iyileşme dönemine geçtim. Biraz halsizim. Kimseyi endişelendirmemek için yakınlarım haricinde bildirmedim. Herkese ilgi ve sevgisinden dolayı minnettarım, teşekkür ederim. Sizler, ailem ve dostlarım; bana “sevgi” nin kıymetini bir kere daha gösterdiler ve gösteriyorsunuz, teşekkür ederim. Her türlü hastalık geçiren ve geçirecek herkese çok geçmiş olsun. Siz o virüslerden güçlüsünüz, unutmayın! Sizlere geçen sene yaptığım “Geçiş” tablomla seslenmek istedim bu sefer. Sezgi, kaçmak, boyut değiştirmek, kendiyle yüzleşmek ya da nasıl adlandırırsanız.. Geçişler'de parçanı bıraksan da, Evren; Pollyanna' nın penceresinden bakanlar için, ışıltıyla gülümsemeye devam eder. Kendinize ve kıymet verdiklerinize iyi davranın. Çok sevgiler güzel ailem, güzel kardeşlerim, tanıdıklarım, tanımadıklarım."

 


Bu haber 250 kez okundu.

                                                   6 + 10 = ?

HAVA DURUMU

ANKARA

SON YORUMLAR

ANKETLER

Haber sayfamızda Kaza Rüşvet Cinayet Hırsızlık Terör haberleri yoktur. Sizce olmalı mı.?

Haber Scripti V5 © 2020 | İzinsiz ve Kaynak gösterilmeden kullanılamaz

Espower Bilisim