Facebook'ta takip et.Twitter'da takip et. Abone Ol!
Tencere tavacılar yine meydanlara döküldü
Gündem
2021-11-23 20:42

Tencere tavacılar yine meydanlara döküldü

Tencere tavacı gericilerde değişen bir şey yok! Ey tencere tavacılar, yenilik şart yenilik!  ( 1 )

Gezi terörünü destekleyen CHP zihniyetinin temsilcisi bir grup, ellerinde tencere ve tavalarla yürüdü “AKP istifa” diyerek gerçek amaçlarını bir kez daha ortaya koydu.

 
 

Aralarında PKK’nın siyasi uzantısı HDP’lilerin ve CHP’liler ile marjinal sol örgüt üyelerinin bulunduğu bir grup ‘gerici tencere tavacı’ Ankara’da yürüyüş yaparak hükümeti istifaya davet etti. 

Ankara’da tencere tavalı yürüyüş

Ankara’nın Çankaya ilçesinde ellerinde tencere tava bulunan grup, “AKP istifa” sloganlarıyla yürüyüş yaptı. Dolar kurundaki artışı bahane eden ‘tencere tavacı gericiler’, 28 Şubat’ta sahnelenen filmi tekrar yürürlüğe koydu.   

‘Tencere tavacı gericiler’ 28 Şubat’ta da sahaya inmişti

Bu akşam Ankara’da yürüyen zihniyetin aynısı 28 Şubat döneminde Susurluk skandalını bahane ederek ellerindeki tencere tavalarla sokağa dökülmüş, ışık söndürme eylemleri yapmıştı. Hükümet karşıtı o eylemlere fazla dayanamayan Refah-Yol Hükümeti yıkılmıştı. Şimdi hiçbir yenilik katamayan ‘gerici tencere tavacılar’ aynı kurguyla AK Parti hükümetini istifaya davet etti. 

 

 

Alaattin Çakıcı'dan sokağa çıkan provokatörlere sert tepki: Devlet sahipsiz değildir, devlete güvenin!  ( 2 )

Kurdaki artışları bahane eden bazı provokatörler sokakları karıştırmak için harekete geçti. Halkı galeyana getirmeyen gruplara Alaattin Çakıcı'dan sert tepki geldi.

 
 

Ankara'da ve İstanbul'da döviz kurundaki yükselişi bahane eden bir grup provokatör, sokaklara inerek halkı galeyana getirmeye çalıştı.

Alaatin Çakıcı, sosyal medya hesabından paylaştığı mesajla provokatörlere tepki gösterdi ve bunun kışkırtma olduğunu ifade etti.

Çakıcı mesajında şu ifadeler bulundu:

"Batı ve okyanus ötesinin 15 Temmuz'da FETÖ'cüleri devreye sokarak ülkemizde vatan hainlerine ihtilal yaptırmak istediğini aziz milletimiz bilmektedir.

Aylardır Türkiye'nin ekonomik kodlarıyla oynayan Batı ve Okyanus ötesi ile onların Türkiye'deki yerli işbirlikçileri doları yükselterek hükümeti ve Cumhur İttifakı'nı yıpratmak istemekte, vatana ihanet eden belirli odakları devreye sokarak vatandaşımızı sokağa döktüren ve onların uluslararası patronlarının bu uğraşlarının boşa çıkarılacağını sağduyu sahibi milletimiz bilmektedir.

 

Sokağa çıkan vatandaşlarımıza CHP ve HDP'nin uluslararası provokatörlerinin bu kışkırtmasına fırsat vermeyiniz. Devlet sahipsiz değildir. Devletinize Lütfen güveniniz."

 

 

yeniakit.com.tr


Bu haber 36 kez okundu.

                                                   4 + 2 = ?

HAVA DURUMU

ANKARA

SON YORUMLAR

Haber Scripti V5 © 2020 | İzinsiz ve Kaynak gösterilmeden kullanılamaz

Espower Bilisim