Facebook'ta takip et.Twitter'da takip et. Abone Ol!
5G elektrik direklerine entegre edilecek
Gündem
2021-10-09 06:37

5G elektrik direklerine entegre edilecek

Mehmet Ali Bulut'tan olay uyarı! Sokaktaki lambalar değişiyorsa dikkat  ( 1 )

Gazeteci yazar Mehmet Ali Bulut, sokak lambalarına 5G yerleştirilebileceği konusunda uyarılarda bulunarak, 'Bu Batı’da var. 5G’ye bizi mecbur edecekler' dedi.

 

Gazeteci yazar Mehmet Ali Bulut, 5G konusuna ezber bozan bir çıkışta bulundu.

Beyaz Tv'd ekranlara gelen Her Açıdan programında konuşan Mehmet Ali Bulut, ‘5G’yi sokak lambalarına mı yerleştiriyorlar’ sorusuna olay bir cevap verdi.

Mehmet Ali Bulut, "İnsanları 5G’ye zorlayacaklar. Bakın internet gidiyor, banka sistemi çöküyor, diyecekler. Bunu bize mecbur edecekler.  Aynı şeyi kullanıp duruyorlar. Tanrılık oynamayın. Bir gün ABD Devleti yılbaşında, gidip The Economist’i yapan editörleri sorgulasın. Yani siz bunu nereden biliyorsun? Diye sorsun. 5G’yi sokak lambalarına yerleştiriyorlar. Bu Batı’da var.  5G’ye bizi mecbur edecekler. İnsan hırslarını ve taleplerini kontrol edemediği için her yol düşüyor. İleride bir baz istasyonu olabiliriz. 5G geldiği zaman sizi kontrol edebilirler, size rüya gördürebilirler. İnsanları içeriden bir konsol ile kontrol edecekler. İstedikleri gibi oynayacaklar. Artık insanlığın uyanması lazım" dedi.


Bu haber 21 kez okundu.

                                                   9 + 7 = ?

HAVA DURUMU

ANKARA

SON YORUMLAR

Haber Scripti V5 © 2020 | İzinsiz ve Kaynak gösterilmeden kullanılamaz

Espower Bilisim