Facebook'ta takip et.Twitter'da takip et. Abone Ol!
Allah kimseyi nankör etmesin
Medya
2021-10-02 20:46

Allah kimseyi nankör etmesin

Mahkemede kedi televizyonda aslan kesiliyor! Kalleş benzetme

AK Parti’ye küstah kullanan Müjdat Gezen, “Bunlar Mehter Marşı ile gidecek biz İzmir Marşı ile geleceğiz” dedi. Gezen, halkın hür iradesiyle seçtiği hükümeti, işgalci kuvvetlere benzeterek "Geldikleri gibi giderler" ifadelerini kullandı.

Daha önce yaptıpı açıklamada halkın oylarıyla seçilen cumhurbaşkanına "Recep Tayyip Erdoğan, sen bizim vatanseverliğimizi sınayamazsın, haddini bil" deme küstahlığında Müjdat Gezen; tehditçi küfürbazların katıldığı Uğur Dündar’ın Halk TV’deki programına konuk oldu.

"Duayen gazeteci" ayağıyla piyasada dolanan Uğur Dündar, bir anda konuyu AK Parti’ye getirdi ve suçlayıcı ifadelerde bulundu.

“Bunlar Mehter Marşı ile gidecek”

Meşru hükümeti tehdit ederken gayet sağlıklı olan ancak hakim karşısına çıkınca "sağlık sorunlarım var" diyerek kıvıran Müjdat Gezen ise programda yaptığı küstah açıklamasında “Bugün yarın öyle bir şey olacak ki. Mustafa Kemal hep doğruyu söylemişti. ‘Geldikleri gibi giderler.’ Bunlar Mehter Marşı ile gidecek biz İzmir Marşı ile geleceğiz inşallah.” ifadelerini kullandı.

"Geldikleri gibi giderler"

Mustafa Kemal, 13 Kasım 1918'de Dolmabahçe önüne demirleyen 22 İngiliz, 17 İtalyan, 12 Fransız ve 4 Yunan zırhlısını görünce, "Geldikleri gibi giderler" demişti. 

 

 

 

yeniakit.com.tr


Bu haber 24 kez okundu.

                                                   5 + 8 = ?

HAVA DURUMU

ANKARA

SON YORUMLAR

Haber Scripti V5 © 2020 | İzinsiz ve Kaynak gösterilmeden kullanılamaz

Espower Bilisim