Facebook'ta takip et.Twitter'da takip et. Abone Ol!
Hadsiz bildiriye karşı Muhalefet neden susuyor
Siyaset
2021-04-04 13:29

Hadsiz bildiriye karşı Muhalefet neden susuyor

Hadsiz bildiriye muhalefetten tek ses yok!

Emekli amirallerin milli iradeyi hedef alıp, siyasilere sopa göstermeye kalkışmasına AK Parti, MHP ve BBP'den tepki gelirken muhalefetten ise tek ses çıkmadı.

 
 
 

Deniz Kuvvetleri'nden emekli 103 eski amiral gündemde olan Montrö Boğazlar Sözleşmesi ve görevdeki bir amiralin cübbe ve takkeli fotoğrafını konu edinerek milli iradeyi tehdit eden ve darbe imaları barındıran bildiri yayınladı. 

CUNTACILIĞA ÖZENDİLER! 

Gece yarısı yayınlanan bildiride emekli askerler, Montrö Sözleşmesi'nin tartışmaya açılmasından endişe duyduklarını ifade ettikten sonra geçmişte yayınlanan muhtıralara benzer bir üslupla siyasetçilere ayar vermeye kalkıştı.

HADSİZ BİLDİRİYE MUHALEFETTEN TEPKİ YOK!

Hadsiz bildiriye AK Parti, MHP ve BBP'den tepki gelirken, muhalefetten ise henüz bir tepki mesajı gelmedi. Siyasi iradeyi tehdit eden ve darbe imalarında bulunan emekli amirallere muhalefet partilerinin hala sessiz kalması dikkat çekti...

KILIÇDAROĞLU YİNE OTURDU VE İZLEDİ

Bildiriye tepki vermeyen CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun 15 Temmuz darbe girişimi gecesindeki pozu akıllara geldi... Oturdu ve yine izledi...

 

 


UFUK URAS'TAN DİKKAT ÇEKEN YORUM

Ufuk Uras sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada, "Gidin topluca ya da tek tek istediğiniz siyasi partide siyaset yapın,değerli görüşlerinizi paylaşın,burda konu içerik değil, isterseniz aspirinin faydaları üzerine muhtıra verin bir önemi yok,ama kum havuzunda kaleler inşa etme çocukluğundan vazgeçin artık. Hiç mi ders almadınız." ifadelerini kullandı. SKANDAL DESTEK!

Skandal bildiriyi paylaşan İYİ Parti İzmir Milletvekili Aytun Çıray, ''Bir tbp. teğmen olarak altına imzamı atıyorum. 104 amiralden Montrö ve Atatürk bildirisi.'' diyerek darbe heveslilerine destek verdi. Çıray'ın paylaşımı büyük tepki çekti.

 

 
 
 
Kaynak : haber7.com
 
 


Bu haber 32 kez okundu.

                                                   8 + 1 = ?

HAVA DURUMU

ANKARA

SON YORUMLAR

Haber Scripti V5 © 2020 | İzinsiz ve Kaynak gösterilmeden kullanılamaz

Espower Bilisim