Facebook'ta takip et.Twitter'da takip et. Abone Ol!
Tamamen kontrolden çıktılar
Medya
2021-03-12 06:36

Tamamen kontrolden çıktılar

Müjdat Gezen 'senaryo' yazdı Uğur Dündar oynadı!

'Millet aç' algısı yapan Uğur Dündar, Müjdat Gezen'in konservatuarının önünde ekmek dağıttığını söyleyerek hükümet aleyhinde kara propaganda yaptı.

 
 

yeniakit.com.tr

 

Sözcü yazarı Uğur Dündar, ‘millet aç’ demek için konservatuarının önünde ‘tezgah’ açan Müjdat Gezen’in reklamını yaparken tutarsız açıklamasıyla dikkat çekti.

Müjdat Gezen 'ekmek' dağıtmaya başladı

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a hakaret eden ve yargılandığı davada hakkında beraat kararı çıkan Müjdat Gezen, konservatuarının önünde ‘tezgah’ açtı. Başörtülüleri ve Müslümanları çoğu defa hedef alan söylemleriyle tepki çeken Müjdat Gezen, kurucusu olduğu Müjdat Gezen Sanat Merkezi’nin önünde ‘ekmek’ dağıtmaya başladı.

Hükümete türlü yaftalamalarda bulunan küfürbaz Müjdat Gezen’in ‘millet aç’ diyebilmek için iki gündür başlattığı ‘ekmek dağıtma’ senaryosuyla ilgili kendisi gibi kirli zihniyete sahip Uğur Dündar açıklamada bulundu.

 

Uğur Dündar'dan 'millet aç' algısı

Türkiye’de yoksulluk olduğu çığırtkanlığını yapan Uğur Dündar, “Sanatçı Müjdat Gezen, konservatuvarının önünde her gün 300 ekmek dağıtıyor. Kısa sürede tükeniyor” ifadelerini kullandı.

Dündar, Müjdat Gezen’in ‘her gün’ ekmek dağıttığını söyleyerek ‘millet aç’ algısı yapmak isterken İstanbul Kadıköy'deki Müjdat Gezen Konservatuvarı'nın İdari İşler Müdürü Nihan Gezen henüz iki gündür ekmek dağıtımının yapıldığını söyledi.

Devletten para dilenmişti

Hükümete yönelik aşağılayıcı söylemlerde bulunan Müjdat Gezen daha önce de 'ahlaksız oyunlarını' sergilediği tiyatrosu için devlettten para dilenmişti. Kur'an ayetleri önünde dansöz oynatan iğrenç sahnesine para dilenen Gezen, şimdi de sözde ekmek dağıtarak yeni 'senaryo' yazıyor.

 

 

 

 


Bu haber 51 kez okundu.

                                                   10 + 1 = ?

HAVA DURUMU

ANKARA

SON YORUMLAR

Haber Scripti V5 © 2020 | İzinsiz ve Kaynak gösterilmeden kullanılamaz

Espower Bilisim