Facebook'ta takip et.Twitter'da takip et. Abone Ol!
Efsane Geri Dönüyor
Tivi
2021-01-03 21:40

Efsane Geri Dönüyor

Kurtlar Vadisi'nden keyiflendiren haber! Çok konuşulacak radikal karar: Çekimlere başlanacak...

Televizyon dünyasında gelmiş geçmiş en fazla izleyici kitlesine ulaşan dizi projelerinden Kurtlar Vadisi, ekran macerasına tekrardan atılacak. Çok uzun zaman önce final yapmış olmasına rağmen günümüzde bile izlenmeye tam gaz devam eden Kurtlar Vadisi'nin hem yayın tarihi hem de hangi kanalda başlangıç yapacağı netlik kazandı.

Üstünden uzun bir müddet geçmiş olsa dahi şu anki dönemde dahi tazeliğini yitirmeyip yankılarını son sürat hissettiren Kurtlar Vadisi'nden keyifleri yerine getirecek haber geldi. Yayın faaliyetlerini yürüttüğü süre zarfında reyting savaşında elde ettiği galibiyetlerle başarısını taçlandıran Kurtlar Vadisi'yle senelerin özlemi sonunda bitiyor.

Eski sahnelerinin bile popülaritesini kaybetmeyerek hatrı sayılır bir kitle tarafından takip edildiği ve oyuncularının gerek karakterlerinin gerekse performanslarının akıllardan çıkmadığı Kurtlar Vadisi'nin ekrana dönüş tarihi kesinliğe kavuştu.

Oynadığı ''Polat Alemdar'' karakteriyle bütünlük kazanarak milyonların gönlünde taht kuran usta isim Necati Şaşmaz'la fırtınalar estiren Kurtlar Vadisi'nin ne zaman başlayacağı sorusu akılları bir hayli kurcalıyorken yeni bölüm ayrıntıları yavaş yavaş şekillenmeye başladı.

 

2021 KURTLAR VADİSİ YAYIN TARİHİ & KANALI BELLİ OLDU!

 

Kurtlar Vadisi Kaos ismiyle Show TV kanalındaki ekran yolculuğunda yeniden aralık vermeden yürüyecek olan Kurtlar Vadisi'nin döneceğini duyan tutkunları sosyal medya platformunda övgü dolu sözler eşliğinde coşkusunu paylaşan yorumlar gerçekleştirdi.

Tüm bunların yanı sıra 2021 senesinin Şubat ayında etkisi altında bırakacak sahneleri ve sürprizlerle dolu gelişmeleriyle seyircisinin karşısına geçeceği müjdesi paylaşılan Kurtlar Vadisi Kaos adlı dizi projesinin fragmanının da ilerleyen zamanlarda yayıncı kuruluş tarafından duyurulması bekleniyor.

 


Bu haber 49 kez okundu.

                                                   2 + 5 = ?

HAVA DURUMU

ANKARA

SON YORUMLAR

Haber Scripti V5 © 2020 | İzinsiz ve Kaynak gösterilmeden kullanılamaz

Espower Bilisim