Facebook'ta takip et.Twitter'da takip et. Abone Ol!
Fatih Portakal = THE END
Medya
2020-08-24 14:33

Fatih Portakal = THE END

FOX TV'den Fatih Portakal kararı!

FOX TV Ana Haber sunucusu Fatih Portakal’ın istifasını verdiği iddia ediliyordu. FOX TV konuyla ilgili bir açıklamaya yayımlayarak Portakal'ın görevinden resmen ayrıldığını duyurdu.

FOX TV'de ana haber sunuculuğu yapan Fatih Portakal,uzun süredir çıktığı tatilden dönmemişti. Portakal'ın uzun tatili, gazeteciliği bırakacağı söylentilerini de beraberinde getirmişti. Yapılan son açıklama ile Portakal ile FOX TV'nin yollarının ayrıldığı öğrenildi.

 

FOX TV'DEN YAPILAN AÇIKLAMA

"2010 yılından beri kanalımızda Fox Ana Haber bülteni sunuculuğu görevini büyük bir başarıyla yürüten ve FOX ekranlarından milyonlara ulaşarak Türk televizyon tarihine geçen rekor başarılarda önemli katkıları olan değerli ekip arkadaşımız Fatih Portakal, görevini bırakma kararı aldığını ve emekli olma isteğini kanal yönetimimize bildirmiştir.

Fatih Portakal görevi süresince FOX'un en önemli değerlerinden biri olmuştur. Aldığı karar saygı duymakla birlikte, çok sevdiğimiz bir çalışma arkadaşımıza veda ediyor olmaktan dolayı üzgün olduğumuzu belirtmek isteriz. İzleyicimize objektif ve doğru haber sunma politikası doğrultusunda; samimiyet, açık sözlülük ve cesaretle sunduğu haberler takdirle izlenmiştir. Bugüne kadarki tüm katkıları için kendisine teşekkür ediyor, yeni yaşamında mutluluklar diliyoruz.

Doğan Şentürk yönetimindeki FOX haber bugünden sonra da aynı çizgide, etik gazetecilik ilkelerini en ön planda tutarak, doğru ve objektif haber politikasına devam edecektir.

Konuyla ilgili yazılı basın, görsel basın ve sosyal medyada yayılan spekülatif ve yanıltıcı yorumlar için tüm kamuoyundan hassasiyet göstermelerini ve yaptığımız bu açıklama dışındaki yorumlara itimat etmemelerini rica ederiz. Saygılarımızla."

 

 

FATİH PORTAKAL'DAN AYRILIK SONRASI İLK AÇIKLAMA

Portakal, "Siz veda ederken,calıştığınız kurumun hakkınızda bu cümleleri kurması her çalışana nasip olmaz. Teşekkür ediyorum. 10 yıldır gurur duyarak calışıp, birlikte keyifle yol aldığim foxhaber’den kendi tercihimle ayrılmaya karar verdim. Sadece,“Ne yapmak istiyorum?”sorusunun cevabını aradım. İçsel devrime ihtiyacım vardı. Kariyer, tanınmışlık, kazanç vazgeçilebilecek şeylerdi. Başta sağlık, dinginlik, huzur ve aile ise insanın yaşam nedeni. Karari bu kadar net verdim. Bu yıl ve belki sonrasında toprağin sakin ritminde yaşayıp ruhumu ve bedenimi dengeleyeceğim. Tabiatla olabildiğince bütünleşip kıymetini bilerek yaşam süreceğim. Kalın sağlıkla." dedi.

 

BİTMEK BİLMEYEN TATİL AYRILIK DEDİKODULARINI GÜNDEME GETİRMİŞTİ

Fatih Portakal'ın çıktığı tatilden uzun bir süre geçmesine rağmen kanala geri dönmemesi ve tatil pozlarını sosyal medya üzerinden paylaşmaya devam etmesi üzerine FOX'tan ayrılacağı gündeme gelmişti.

 

Fatih Portakal aslında kimdir?


Bu haber 51 kez okundu.

                                                   5 + 9 = ?

HAVA DURUMU

ANKARA

SON YORUMLAR

ANKETLER

Haber sayfamızda Kaza Rüşvet Cinayet Hırsızlık Terör haberleri yoktur. Sizce olmalı mı.?

Haber Scripti V5 © 2020 | İzinsiz ve Kaynak gösterilmeden kullanılamaz

Espower Bilisim